Celem naszej firmy jest maksymalne i długotrwałe zadowolenie naszych klientów, dzięki któremu czerpiemy tak wielką satysfakcję
Celem naszej firmy jest maksymalne i długotrwałe zadowolenie naszych klientów, dzięki któremu czerpiemy tak wielką satysfakcję
biuro@honesto.elblag.pl
509-324-160

O FIRMIE

Honesto jest firmą handlowo-usługową bazującą na doświadczeniu zdobytym w ciągu ostatnich kilkunastu lat pracy w branży wnętrzarskiej. Studio powstało w celu kompleksowej obsługi: inwestycji, klientów indywidualnych i instytucjonalnych oraz firm wykonawczych i biur projektowych.

Posiadamy w swojej ofercie zróżnicowaną gamę produktów i usług, które w pełni pozwalają nam zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów nawet tych najbardziej wymagających. Cechujemy się szeroko pojętym doradztwem oraz wysoką jakością oferowanych produktów i usług. Nieustanne badanie rynku w celu poszerzania wiedzy na temat panujących trendów oraz nowinek w dziedzinie aranżacji i wykonawstwa wnętrz pozwala nam stale wzbogacać naszą ofertę i wykonywać nawet te najbardziej unikatowe zlecenia.

Charakteryzujemy się rzetelną obsługą, uczciwością kupiecką oraz terminowością w wykonawstwie i dostawach materiałów do każdego zleconego projektu.
Naszym atutem jest fachowa i zaangażowana w pracę ekipa, która służy Państwu profesjonalnym oraz rzetelnym doradztwem a dzięki współpracy z projektantami, architektami oraz firmami z branży budowlanej nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy nasze horyzonty. 

Celem naszej firmy jest maksymalne i długotrwałe zadowolenie naszych klientów, dzięki któremu czerpiemy tak wielką satysfakcję.